תמונות מזכוכית למשרד – איפה קונים?

תוכן עניינים

סקרנו את יסודות צילום הזכוכית וגילינו שמונה טריקים לשיפור תמונות הזכוכית היצירתיות שלך. העברת תמונות Mod Podge הופכת את התמונה למדבקת שתוכלו להדביק למשטח החלק של הזכוכית. מדובר בפיסת נייר או קרטון היושבים בין תמונה למסגרת זכוכית. אני אראה לך כיצד להעביר את התמונות שלך לתרמיל המוד עם תרמיל mod ולהניח אותן על הזכוכית.

השתמש במזרן ארכיון

עם איכות גבוהה ואבטחת תמונות: זה מספק מחסום מפני לחות ומגדיל את החלל בקיר הצילום שלך. צלם תמונות זכוכית במסגרת, הגן על המסגרת מפני נזק והשתמש בה כמקום בטוח לצילומים שלך, למשל במשרד או על שולחן העבודה שלך.

עם הצבע והסגנון הנכונים

מחצלות ולוחות הם הדרך המושלמת לשפר את אמנות מסגרת התצלומים שלך. עם המשטח השחור והמבריק שלהם, המסגרות הללו מהוות תוספת מושלמת לעיצוב המגורים או המשרד שלך. ערכה של 4 זמינה במגוון צבעים וגדלים, מלבן לשחור ומשחור ללבן.

אמנם זו תוספת נהדרת

אך על סט הצילומים שלך עליכם לוודא שהזווית והתאורה מושלמים כדי שהסנוור וההשתקפויות לא יעברו דרך הזכוכית. הדרך הקלה ביותר למזער השתקפויות היא להציב את עדשת המצלמה בחלון ולעטוף בד כהה סביב העדשה. אם אינך מצליח להעביר את המצלמות דרך זכוכית בדרך זו, נסה למצוא אזור ליד החלון המוצל מעט, מה שממזער את הסנוור או הכתמים. זה כדי להסיר גם השתקפות וגם בוהק בעת צילום באמצעות משקפיים.

הבד מונע כניסת אור לחלל הקטן שבין העדשה לזכוכית, ומאפשר לך להתרכז באופן אינטנסיבי יותר בנושא שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך

כמובן, הוא כדור בדולח, ותוכל לקנות כמה מוצרים מועילים להוסיף לתמונות שלך. לצורך הדפסות וצילומים אנו משתמשים במזרנים נטולי חומצה כדי ליצור מרחק סביר בין התמונה לזכוכית. אם התמונה שלך לא נמצאת בכוס הרבה זמן, השרייתה במים צלולים עובדת הכי טוב, אבל בזמן שאתה מחכה, אתה יכול לנסות למלא כוס יין במים (זה גם גורם לאפקט שבירה). אתה יכול פשוט לקנות שטיח זכוכית טוב תמורת 27 דולר באמזון או לקנות מוצר מועיל זה שנוסף לכל תמונה.

יש לו לוח אחורי עם שקעים כדי להקל על הרכבה של התושבת על הקיר, ושקע בגב לגישה נוחה למצלמה.

סדרת הכלכלה אידיאלית אם אתם זקוקים למסגרת משתלמת ורוצים אומנות צילום באיכות גבוהה

הם מספקים 20 – 30 מסגרות תמונה לצפייה בטווח של 20 x 30, בעוד שאפשר לאסוף אחרים בחנות. מסגרות הפוסטר אידיאליות לבתים ומשרדים, סדרת הכלכלה לשימוש בבית ובמשרד.

באמצעות שירות הדפסת הצילום המקוון של Shutterfly תוכלו להפוך את התמונות הדיגיטליות לתמונות פיזיות או להדפסי אמנות

כדי לשמר את הרגעים המועדפים עליכם. אתה יכול לקנות תמונות להדפסה ואז להשתמש בשירות ההדפסה המקוון שלהם כדי להפוך אותם להדפסי אמנות או לקנות אותם להדפסה.

מסגרת בדואר מציעה מסגרות מתכת מותאמות אישית שמוסיפות נגיעה יפה לתמונות ויצירות האמנות המיוחדות שלך. מוצר זה משתמש במסגרות הצמד באיכות גבוהה, הידועות גם בשלטי הקיר שלהם, המתאימים לתעשייה שלך.

אם אתם מחפשים בית תמונות משפחתי עם מסגרות תמונה עם אלמנטים כפריים

תוכלו למצוא מסגרת עם המסגרות השונות המתאימות באופן מושלם לחלל המגורים שלכם. בין אם אתם רוצים למקם את התמונות המשפחתיות שלכם בתוך מסגרת תמונה או אלמנט כפרי, בוודאי יהיה משהו בשבילכם, בין אם אתם מחפשים מסגרת תמונה מיושנת, מסגרת מודרנית או אפילו וינטאג ‘.

כל מסגרות התמונות והמסגרות הסיטונאיות שלנו הן אמריקאיות

מיוצרות במחסן שלנו בסינסינטי. מסגרת התמונות החדשה שלנו מיוצרת בעזרת מיטב החומרים והכלים. מסגרת גלריה זו מאפשרת לכם להציג את אוסף האקלקטי של תמונות, ציורים והדפסים על הקירות. מסגרות לתמונות, שטיחי מסגרת ואביזרים אחרים למשרד, לבית ולמשרד מיוצרים כולם באמריקה.

הדפסים אומנותיים עם מגוון רחב של צבעים, גדלים, צבעים וסגנונות למשרד, לבית ולמשרד. מדפיס מגוון סגנונות, סגנונות וצבעים שונים לשימוש ביתי, ביתי, אישי ועסקי.

הצג מסגרות פוסטר של חומרי צילום 20×30 למשרד, לבית ולמשרד למגוון סגנונות, גדלים, צבעים וסגנונות שונים. BNP Framebe מסגרת תמונה או מסגרת תמונה בהתאמה אישית המיועדת לקולאז ‘על הקיר או למשרד או למשרד הביתי שלך.

מאמרים נוספים בנושא

קבלו מידע נוסף

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.