איך להיות סוחר באמזון – המדריך המלא

תוכן עניינים

במדריך שלב אחר שלב זה, ריכזנו את כל מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מוכר באמזון. אנו מראים לך כיצד עובדת אמזון בדרך כלל עובדת, באילו דרישות צריך לעמוד כדי למכור בהצלחה דרך אמזון B2B, ואילו עלויות אתה צריך לקחת בחשבון עבור השימוש בה.

אנו נסקור את יסודות המכירה באמזון כדי שתוכל להתחיל את הרפתקאות המכירות באמזון, כמו גם כמה טיפים וטריקים למכירות מוצלחות.

במדריך שלב אחר שלב זה

אנו גם מסבירים כיצד למכור באמזון, כיצד להירשם כסוחר עסקי של אמזון וכיצד לשדרג את חשבון המוכר המרכזי הקיים שלך לחשבון המוכר המרכזי של אמזון B2B. מדריך זה ידריך אותך ביסודות דרופשיפינג ואיך זה יכול להיות רווחי, כמו גם כמה כלי דרופשיוט שיעזרו לך להתחיל למכור היום. לאחר שנרשמתם לחשבון מוכר באמזון, בקרו באמזון מוכר מרכז ולחצו על כפתור “התחל למכור”. אמזון תציג בפניך את הצעדים להגדרת בהצלחה את חשבון הספק שלך כדי שנוכל להתחיל למכור דרך אמזון.

פתח את חשבון הספק של אמזון, צור רשימת מוצרים והתחל לפרסם את המוצר שלך בשוק אמזון דרך חנות WooCommerce שלך. פתח חשבון ב- Amazon Seller Central, פתח את חשבונך ושלח את המוצר למחסן של אמזון.

לאחר שתסיים את המחקר ותהיה מוכן למכור באמזון

היכנס ל- Amazon Seller Central ולחץ על “הירשם”. אם ברצונך להשתמש בשירות ה- FBA של אמזון, עליך ליצור חשבון ספק אמזון ולהוסיף את F BA לחשבונך. לאחר שתחליט שזו הגישה הנכונה עבורך, תוכל ליצור חשבון נציג המכירות המקצועי שלך באמזון ולהוסיף את המוצר שלך לאמזון. עכשיו, לאחר שיש לך הבנה טובה יותר מהו אמזון מוכר סנטרל והעלויות הכרוכות בכך, בואו נדון כיצד לפתוח חשבון ספק. כדי להתחיל את עסק ה- FBA שלך, עליך ליצור חשבון ספק אמזון. למוכרים עם אמזון פריים יש מחסן בבריטניה ולפחות 1,000 מ”ר שטח מחסן.

אם אתה מוכן לשלוח את המוצר שלך לאמזון, פעל לפי הכללים שהגדירו אמזון ופעל בהתאם למידה המלאה האפשרית. אם אתה מוכן לשלוח מוצרים אל Alexa, עליך לעקוב אחר כל הכללים שהגדירו אמזון, גם אם הם אינם חלים עליך.

אם הכל בדרך למטרות רווחיות רווחיות

אתה יכול ליצור חשבון ספק אמזון, לרשום פריט אחד או יותר ב- Amazon Marketplace ולהתחיל בניסיון. אם בדיקת הבדיקה שלך מצליחה ואתה מוכן להרחיב את עמדת השוק שלך עם אמזון, עליך להכיר את הכלים של אמזון המייעלים את התהליך כולו. אם ניקח בחשבון את עלות המקור של המוצר עצמו, כמו גם את הזמן והמאמץ הדרושים לרכישת מוצרים עבור המוצר שלך, עלינו להבטיח שיש לך תוכנית להגן על הרווחים שלך מקובעי המחירים של אמזון על ידי זכייה באמזון Buy Box.

לקורסים נוספים דרך RPGESCHOOL – בית ספר מקוון למקוצועות האמזון

אם החנות שלך מקוונת או בטון

אמזון מוכר סנטרל מקלה עליך להוסיף את אמזון לערוץ המכירות שלך. Shopify היא שותפה רשמית של אמזון, המאפשרת ליזמים למכור מוצרים באמזון. אם אתה ספק צד שלישי הזקוק לחמש המשימות העיקריות הללו, אנו נסתכל על האחרים ונהפוך למוכר באמזון. מילוי אמזון על ידי סוחר (FBM) מקל על האפשרות לאסוף ולשלוח את המוצרים שאתה מוכר בשוק האמזונס.

עם זאת

עליך להיות בעל חשבון מוכר מקצועי של אמזון והיית מוכר לפחות 2 – 6 חודשים. כדי להשיג מוכר של אמזון שמילא את פריים, פשוט הירשם באמזון ואז הירשם לתקופת הניסיון של 90 יום. ברגע שאתה מצטרף ל- Boot Camp, אתה יכול להתחיל כמוכר ב- Amazon Marketplace ולהשתמש ב- Amazon Marketplace כדי למכור את המוצרים שלך למיליוני מנויי פריים.

אם במקרה יש לך עסק מבוסס מוצר, כדאי לך לשקול להיות סוחר באמזון. הפיכתך למוכר באמזון יכולה לעזור לך להרוויח הכנסות נוספות מהעסק שלך תוך קבלת גישה למגוון יתרונות אחרים שלא תצטרך לגשת אליהם ללא הנכס שלך.

אם אתם מחפשים דרך פשוטה וקלה למכור מוצרים מגניבים באמזון

אך לא יודעים מאיפה להתחיל, נסו לפתוח סחורה בחנות אמזון. ברגע שאתה מבין איך למכור באמזון וגם ללמוד מה אתה לא צריך לעשות, יש לך חנות מלאה במוצרים שיעופו מהמדפים הווירטואליים.

אמזון לוקחת עמלה

אבל זה לא מרגיש כמו כלום כשאתה משווה את הסכומים העצומים שאתה יכול למכור באמזון. כרכים שאתה מוכר, והעמלה שאמזון לוקחת על כך, מרגישים כמו “כלום” לעומת מה שאתה צריך לשלם. אמזון לוקחת עמלה, אבל זה עדיין אחוז קטן מההכנסות הכוללות שלך, כך שזה מרגיש לי כאילו כלום הוא כשאני משווה את זה למה שאתה בהחלט לא יכול למכור באמזון, או אפילו אם תוכל, אמזון עדיין תיקח עמלות. על המכירות שלך. אמזון לוקחת עמלה, אבל התחושה הזו כאילו שום דבר לא מתאים לך בהשוואה למה ששילמת, אז זה מרגיש כאילו כלום.

מאמרים נוספים בנושא

קבלו מידע נוסף

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.